Архив за Травень, 2016

Дорогі друзі!

Ви знаходитесь на персональному сайті педагога київської спеціалізованої школи № 89 Тетяни Коденко. Цей ресурс тільки створюється і деякі розділи поки ще не досить інформаційно навантажені, але незабаром тут з’явиться все необхідне для всіх тих, хто користуються мережевими ресурсами як звичним інструментом в освітній і професійній діяльності. Сайт орієнтований на творче і продуктивне використання інформаційних технологій в навчанні, самоосвіті і підвищенні кваліфікації. Я завжди буду рада бачити Вас серед своїх відвідувачів. На жаль, власного web-ресурсу у нашої школи поки немає, тому, по можливості, ми тут будемо розміщувати інформацію, що стосуються не тільки предмета, який викладаю – зарубіжної літератури та діяльності соціального педагога, але і все те, що може стати в нагоді нашим учням, полегшити роботу вчителів, звівши до мінімуму час на пошук необхідної літератури. Адже сучасне навчання відбувається в інформаційному середовищі,що швидко змінюється, збагачується новітніми знаннями, в які повинні освоювати як діти, так і викладачі.

Створення цього сайту викликано бажанням надати допомогу необхідними навчальними матеріалами учням, поділитися досвідом з колегами, відповісти на численні запитання батьків.

Тут ви зможете дізнатися про останні новини шкільного життя, отримати відповіді на Ваші запитання, взяти участь в обговоренні тих чи інших проблем, висловити свою думку. Хотілося би сподіватися, що цей сайт стане часткою мережевої взаємодії дітей – учнів і дорослих – вчителів не тільки нашої школи, а й інших навчальних закладів, усіх тих, хто активно використовує Інтернет. Нових Вам перемог, досягнень, творчих звершень та яскравих вражень!

Рубрики
Календар
Травень 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Недавні записи
Останні коментарі
    Пошук