Дорогі друзі!

Ви знаходитесь на персональному сайті педагога київської спеціалізованої школи № 89 Тетяни Коденко. Цей ресурс тільки створюється і деякі розділи поки ще не досить інформаційно навантажені, але незабаром тут з’явиться все необхідне для всіх тих, хто користуються мережевими ресурсами як звичним інструментом в освітній і професійній діяльності. Сайт орієнтований на творче і продуктивне використання інформаційних технологій в навчанні, самоосвіті і підвищенні кваліфікації. Я завжди буду рада бачити Вас серед своїх відвідувачів. На жаль, власного web-ресурсу у нашої школи поки немає, тому, по можливості, ми тут будемо розміщувати інформацію, що стосуються не тільки предмета, який викладаю – зарубіжної літератури та діяльності соціального педагога, але і все те, що може стати в нагоді нашим учням, полегшити роботу вчителів, звівши до мінімуму час на пошук необхідної літератури. Адже сучасне навчання відбувається в інформаційному середовищі,що швидко змінюється, збагачується новітніми знаннями, в які повинні освоювати як діти, так і викладачі.

Створення цього сайту викликано бажанням надати допомогу необхідними навчальними матеріалами учням, поділитися досвідом з колегами, відповісти на численні запитання батьків.

Тут ви зможете дізнатися про останні новини шкільного життя, отримати відповіді на Ваші запитання, взяти участь в обговоренні тих чи інших проблем, висловити свою думку. Хотілося би сподіватися, що цей сайт стане часткою мережевої взаємодії дітей – учнів і дорослих – вчителів не тільки нашої школи, а й інших навчальних закладів, усіх тих, хто активно використовує Інтернет. Нових Вам перемог, досягнень, творчих звершень та яскравих вражень!

Ваш отзыв

Рубрики
Календар
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Останні коментарі
    Пошук